3. ročník 2022, Teplice

Pomáhej SRDCEM,z.s. ve spolupráci s MS centrum Teplice a Krajská zdravotní a.s. pořádají již třetí ročník BĚH S ČELOVKOU v Teplicích.

V tomto roce se bude pomáhat mladé, moc milé ženě Ivě, která přesto, že jí (nejen) roztroušená skleróza dává pořádně zabrat, opravdu statečně válčí. A její přání, moci ovládat domácnost hlasem, ji v tomto boji velice pomůže.
Akce je ovšem společenskou pomocí pro všechny, kterým do života roztroušená skleróza vstoupila.
Na startu se letos setkáme v centru Teplic, dne 3. 12. 2022, v prostorách Domu kultury.

STARTUJEME V 18:00 hod., od 16.30 jsou už ale všichni zváni na pestrý doprovodný program a bohatou dobročinnou tombolu.

Startovné dobrovolné !!
Při Běhu s čelovkou nezáleží na fyzické kondici, věku, ani na ničem dalším. Vítáni jsou všichni. Účastníci budou mít možnost zvolit si jednu ze dvou bezbariérových tras, 600 m a 5 km, které mohou odběhnout, nebo si je v klidu projít…
Vaše pomoc bude zcela konkrétní. A až půjdete domů, bude Vás na duši i na těle hřát krásný pocit, že jste svou účastí pomohli druhým!
Opravdu moc se na Vás všechny těšíme.
A nezapomeňte – čelovku s sebou!

V centru Teplic v tomto roce vystartujeme již potřetí. S tím, abychom pro Vás mohli celou akci uspořádat a pomoci tak mladé Ivě, která válčí s roztroušenou sklerózou, nám i letos pomohou mnozí sponzoři. Většina věrných nám zůstala, představíme Vám je všechny průběžně také i našem Facebooku zde

Nově nám bude pomáhat také Skupina ČEZ, která patří mezi nejvýznamnější výrobce, distributory, obchodníky v oblasti elektřiny a tepla, zemního plynu. Skupina ČEZ svou každoročně věnuje finanční pomoc do oblasti sportu, vzdělávání, kultury, ochrany životního prostředí a zdravotnictví. Rozdíly přitom nedělá v tom, zda jde o regionální akce nebo projekty s celostátním dosahem. I my ji při realizaci Běhu s čelovko v Teplicích moc děkujeme!

Tento rok nám nově poskytly také společnosti Fluorit Teplice s.r.o.,, Aquacentrum Teplice, Český porcelán a.s. Dubí, Vitrablok, s.r.o. a Efler s.r.o.

A další, kteří nám pomáhají již opakovaně, jsou Město Teplice, CS-Beton s.r.o., Decathlon, Bílinská kyselka, Finextra s.r.o., FK Teplice, Prodeco, a.s., Maspex Czech s.r.o., i DMA Praha, s.r.o. a Kuželna Teplice.