Avon pochod

Dne 4. 9. 2017 se uskutečnil historicky první Avon pochod v Ostrově.

Pochod byl dlouhý 4 km a trasa vedla centrem města Ostrova a jeho blízkém okolí. Pochodu se zúčastnilo minimálně 1 000 účastníků.

Pochod vedli bubeníci Drum Band Františka Zemana, mažoretky, taneční skupina Mirákl, gymnastky MDDM Ostrov, ostrovští ostrostřelci a patroni Avon pochodu.

Tuto akci doprovázel bohatý program, který se odehrál na Mírovém náměstí v Ostrově.
Vystoupil zde zpěvák David Deyl, taneční skupina Mirákl, proběhla zde dětská módní přehlídka Tommy´s design, hudební vystoupení dua Luko, vystoupení bubeníků Drum Band Františka Zemana, vystoupení gymnastek MDDM Ostrov, vystoupení taneční skupiny Street Dance Sokolov, Zumba s Lídou a vystoupení hudební skupiny LIWID.

Doprovodný program zahrnoval také zábavu a hry pro děti v režii dětského centra HOPA HOPA, ukázku Canisterapie pod vedením pana Stránského, poradenství od onkologických pacientek – Bellis Young&Cancer, malování na obličej, líčení, kosmetické poradenství, rozhovor s MUDr. Davidem Dyrcem a pacientkou, ukázka vyprošťování osob z vraku automobilu pod taktovkou hasičů města Ostrova.

V rámci této akce se díky zakoupeným výrobkům s růžovou stužkou vybralo 72 000 Kč, které budou zaslány na účet Asociace žen proti rakovině prsu.

Touto cestou bych ráda poděkovala všem sponzorům, realizačnímu týmu a všem, kdo přišli podpořit první ročník Avon pochodu v Ostrově.

 

Za podporu děkuje

Michaela Valentová
předsedkyně spolku