Patrikův příběh

Patrika jsem poznala v roce 2015 kdy pomáhal na Běhu s čelovkou jako pořadatel, nyní potřebuje naší pomoc on SÁM! Věřím,že společnými silami Patrikovi pomůžeme a svůj nejtěžší boj vyhraje!

Patrik je 23 letý kluk, který bydlí v Ostrově, ještě před osmi měsíci byl veselý, mladý klučina, plný elánů a plánů do budoucna. Bohužel v září 2016 se vše změnilo. Začal si stěžovat na neustálé bolesti hlavy, celodenní únavu a špatné vidění. První diagnóza-zablokovaná krční páteř. Druhá diagnóza prasklá cévka v mozku, která se sama zacelila. Bohužel zdravotní stav Patrika se nelepšil. Na naléhání rodiny byl Patrik vzhledem k svému zdravotnímu stavu odeslán na magnetickou rezonanci. Kde mu lékaři sdělili, že má nádor na mozku, byla provedena histologie.

Verdikt lékařů byl krutý – nádor je zhoubný a není možná operace. V prosinci byl zahájen cyklus ozařování s chemoterapií. Do dnešního dne Patrik podstoupil již 3 cykly chemoterapie, jelikož zdravotní stav Patrika se zhoršil chemoterapie byla v květnu ukončena. Dále byla zahájena léčba vysokými dávkami kortikoidů. Během krátké chvíle přibral 25 kg.

Náročnou léčbu zvládá Patrik již hůře. Je velice unavený, spavý, ale i tak se snaží bojovat a nevzdat se.

Byla oslovena nemocnice v Heidelbergu -University Hospital /Neurology Clinic / Prof.Dr.med.Wolfgang Wick, který je ve svém oboru (nádory na mozku ) kapacita. Jsem velice ráda, že Prof.Wick Patrika dne 3.7. 2017 do nemocnice přijme.

Pokud Patrikův zdravotní stav dovolí, bude zahájena léčba, která je bohužel velice nákladná – celková částka činí 50 000 €. Tímto bych Vás chtěla poprosit pomozte PATRIKOVI a pokud můžete pošlete na transparentní účet jakoukoliv finanční částku..
Nezapomeňte, že každá korunka se počítá, každým Vaším sdílením budeme blíž k cíli pomoci Patrikovi.

Transparentní účet: www.fio.cz/ib2/transparent?a=2101213469

Prosím sdílejte do všech světových stran i Vaše sdílení může pomoci… Věřím, že společně dokážeme Patrikovi pomoci!
Číslo účtu : 2101213469/2010 V.S.1994, zpráva pro příjemce:“Patrik“

Věřím, že společně dokážeme Patrikovi pomoci!
Michaela Valentová