4. ročník 2017, Ostrov

Tisková zpráva Běh s čelovkou 2017

S čelovkou letos vyběhneme už počtvrté.
Tradičně v centru Ostrova, konkrétně 2.prosince 2017.

Poběžíme pro tři statečné bojovnice MarceluTerezku a Míšu, která své okolí nepřestává udivovat svým odhodláním, nezlomnou vůlí a nakažlivě pozitivním přístupem k životu. A také pro spoustu dalších, komu stejně jako jim vstoupila do cesty roztroušená skleróza.
Akce se koná v Ostrově u Karlových Varů, na účastníky čeká trasa dlouhá 4,5 km a STARTUJEME v 18 hodin. Na pohlaví ani věku nezáleží, zúčastnit se může opravdu kdokoliv. Kdo bude potřebovat pauzu, prostě se kousek projde. Klidně i celou trasu. V cíli na vás nečekají stupínky vítězů, ale hřejivý pocit u srdce a vděčný úsměv organizátorů. A samozřejmě taky horký čaj a svařák na zahřátí.
A co na Vás čeká ?
Sportovní zážitek, bohatý doprovodný program pro Vás i vaše ratolesti a ve večerních hodinách se pro Vás otevřou dveře Velkého sálu v DK Ostrov.
V rámci „Afterparty s čelovkou“ vystoupí karlovarská hudební kapela U mě dobrý.
I letos bude večerní program nabitý a plný překvapení.

Loni byl výtěžek z akce věnován Michalce, Terezce a Romaně, díky dobrovolnému startovnému a sponzorům bylo holčinám předáno rovných 100.000 ,- Kč.
Vaše pomoc bude i letos velmi konkrétní a jistojistě velmi potřebná. Moc se na vás všechny těšíme. A nezapomeňte – čelovku s sebou.

Přejít nahoru